В Костянтинівці Новоодеського району відсвяткували День Перемоги

0 9.00 розпочався святковий мітинг, учні місцевої школи підготували святковий концерт, віршами та піснями вітали ветеранів війни. Всіх присутніх привітав сільський голова Антон Паєнтко, директор школи Тетяна Бандаренко, командир військової частини А-3476 Олександр Заїченко та голова ветеранської організації Олександр Алєксєєв. Виступаючі зичили людям мирного неба, міцного здоров’я та злагоди і достатку.

Учасник бойових дій Микола Мітла та 29 учасників війни отримали грошову та матеріальну допомогу від сільської ради та місцевих меценатів.

По закінченню мітингу пролунав святковий салют і до центру села прибула колона військової техніки з озброєннями часів Великої Вітчизняної війни. Всі бажаючі мали можливість сфотографуватися та посидіти в бронетранспортері, «полуторці», на мотоциклі, потримати в руках справжні кулемети та гранатомети. Слід зазначити що на території села знаходиться військова частина А-3476, саме завдяки її командиру – полковнику Олександру Заїченку відбулася виставка і люди відчули справжнє свято Перемоги.

Після виставки всі присутні були запрошені до польової кухні, де солдати всіх бажаючих частували смачною кашею, і по бажанню розливали фронтові сто грам.

Таке свято в селі організовано вперше за роки незалежності України, тому всі залишилися задоволені і щасливі. Люди висловлюють подяку всім меценатам та спонсорам які надали допомогу в проведенні заходу, а саме ПП Стоцька, ПП Іванова, ТОВ КФ «Екотехнологія-Агро», ТОВ «Альянс ОЙЛ Україна» та громадянам Чижу В.С. та Казьмірику І.М.

Акционная мебель

диваны

боди массаж

эротический массаж

боди массаж