Пожежа приватного гаражу в Новоодеському районі

6 червня о 02:52 до територіального управління МНС в Миколаївській області надійшло повідомлення про пожежу приватного гаражу в Новоодеському районі у селі Себино по вулиці Миру. На момент прибуття  відділення самостійної державної пожежної частини №9 по охороні Новоодеського району повністю палали гараж та запчастини автомобілів, що знаходилися всередині. 

Вогонь починав поширюватися на прибудований одноповерховий житловий будинок. Щоб швидко зупинити розповсюдження пожежі та захистити помешкання, рятувальники приступили до гасіння одразу з декількох сторін. Через 10 хвилин полум’я було приборкано та не допущено його поширення. Проте, вогонь встиг знищити гараж та запчастини автомобілів, які знаходились всередині. 
27-ми річний господар під час виникнення пожежі відчинив гараж та відігнав автомобіль, який знаходився всередині на безпечну відстань, тим самим отримав опіки правого стегна першого ступеню. Працівниками швидкої медичної допомоги потерпілому було надано першу медичну допомогу, але від госпіталізації він відмовився. Причина пожежі встановлюється.

Акционная мебель

диваны

боди массаж

эротический массаж

боди массаж